RK73H2BRTTD4220D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD4220D
JLCPCB Part #
C6270649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 422Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS