RK73H2BRTTD3924F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3924F
JLCPCB Part #
C6270642
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS