RK73H2BRTTD33R0F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD33R0F
JLCPCB Part #
C2599347
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS