RK73H2BRTTD3303F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3303F
JLCPCB Part #
C2599329
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS