RK73H2BRTTD3242F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD3242F
JLCPCB Part #
C5875455
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS