RK73H2BRTTD2872F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2872F
JLCPCB Part #
C2599337
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS