RK73H2BRTTD2742F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2742F
JLCPCB Part #
C7286900
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS