RK73H2BRTTD2742D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2742D
JLCPCB Part #
C5875447
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS