RK73H2BRTTD2490F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2490F
JLCPCB Part #
C6396423
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS