RK73H2BRTTD2432D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2432D
JLCPCB Part #
C5851767
Description
-55℃~+155℃ 24.3kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS