RK73H2BRTTD2431D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2431D
JLCPCB Part #
C6270609
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS