RK73H2BRTTD2320D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2320D
JLCPCB Part #
C6270607
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS