RK73H2BRTTD22R6F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD22R6F
JLCPCB Part #
C6270605
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS