RK73H2BRTTD2152F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD2152F
JLCPCB Part #
C2599328
Description
-55℃~+155℃ 21.5kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS