RK73H2BRTTD1913D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1913D
JLCPCB Part #
C7286850
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS