RK73H2BRTTD1910F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1910F
JLCPCB Part #
C5725859
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS