RK73H2BRTTD1870F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1870F
JLCPCB Part #
C5851761
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS