RK73H2BRTTD1820F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1820F
JLCPCB Part #
C5725857
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS