RK73H2BRTTD1800F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1800F
JLCPCB Part #
C6649321
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS