RK73H2BRTTD1374F
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1374F
JLCPCB Part #
C6975731
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS