RK73H2ARTTD1651D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1651D
JLCPCB Part #
C6396272
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS