RK73H1JTTD97R6D
MFR.Part #
RK73H1JTTD97R6D
JLCPCB Part #
C2576747
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS