RK73H1JTTD9092D
MFR.Part #
RK73H1JTTD9092D
JLCPCB Part #
C2576848
Description
-55℃~+155℃ 100mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS