RK73H1JTTD82R0D
MFR.Part #
RK73H1JTTD82R0D
JLCPCB Part #
C2576739
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS