RK73H1JTTD8252F
MFR.Part #
RK73H1JTTD8252F
JLCPCB Part #
C830361
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS