RK73H1JTTD8252D
MFR.Part #
RK73H1JTTD8252D
JLCPCB Part #
C2576701
Description
-55℃~+155℃ 100mW 82.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS