RK73H1JTTD7682F
MFR.Part #
RK73H1JTTD7682F
JLCPCB Part #
C346111
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS