RK73H1JTTD7503D
MFR.Part #
RK73H1JTTD7503D
JLCPCB Part #
C2576769
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS