RK73H1JTTD6802F
MFR.Part #
RK73H1JTTD6802F
JLCPCB Part #
C160055
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS