RK73H1JTTD5762D
MFR.Part #
RK73H1JTTD5762D
JLCPCB Part #
C2576751
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS