RK73H1JTTD5623F
MFR.Part #
RK73H1JTTD5623F
JLCPCB Part #
C4259678
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS