RK73H1JTTD5360F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1JTTD5360F
JLCPCB Part #
C830342
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 536Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS