RK73H1JTTD52R3D
MFR.Part #
RK73H1JTTD52R3D
JLCPCB Part #
C2577373
Description
-55℃~+155℃ 125mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS