RK73H1JTTD4993D
MFR.Part #
RK73H1JTTD4993D
JLCPCB Part #
C2576584
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS