RK73H1JTTD4751D
MFR.Part #
RK73H1JTTD4751D
JLCPCB Part #
C2575996
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS