RK73H1JTTD4750D
MFR.Part #
RK73H1JTTD4750D
JLCPCB Part #
C2576113
Description
-55℃~+155℃ 125mW 475Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS