RK73H1JTTD4534F
MFR.Part #
RK73H1JTTD4534F
JLCPCB Part #
C7050235
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS