RK73H1JTTD4323D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1JTTD4323D
JLCPCB Part #
C2576606
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS