RK73H1JTTD4322F
MFR.Part #
RK73H1JTTD4322F
JLCPCB Part #
C317169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS