RK73H1JTTD3904F
MFR.Part #
RK73H1JTTD3904F
JLCPCB Part #
C317052
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS