RK73H1JTTD38R3D
MFR.Part #
RK73H1JTTD38R3D
JLCPCB Part #
C2576785
Description
-55℃~+155℃ 125mW 38.3Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS