RK73H1JTTD3162D
MFR.Part #
RK73H1JTTD3162D
JLCPCB Part #
C2576771
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS