RK73H1JTTD30R0F
MFR.Part #
RK73H1JTTD30R0F
JLCPCB Part #
C139053
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS