RK73H1JTTD3013D
MFR.Part #
RK73H1JTTD3013D
JLCPCB Part #
C2576786
Description
-55℃~+155℃ 100mW 301kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS