RK73H1JTTD3010D
MFR.Part #
RK73H1JTTD3010D
JLCPCB Part #
C6396224
Description
-55℃~+155℃ 125mW 301Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS