RK73H1JTTD2200F
MFR.Part #
RK73H1JTTD2200F
JLCPCB Part #
C160028
Description
-55℃~+155℃ 125mW 220Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS