RK73H1JTTD2052D
MFR.Part #
RK73H1JTTD2052D
JLCPCB Part #
C2577205
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS