RK73H1JTTD2051D
MFR.Part #
RK73H1JTTD2051D
JLCPCB Part #
C2576417
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.05kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS