RK73H1JTTD1R30F
MFR.Part #
RK73H1JTTD1R30F
JLCPCB Part #
C317024
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS