RK73H1JTTD1963D
MFR.Part #
RK73H1JTTD1963D
JLCPCB Part #
C2576653
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS